הרצאות מעוררות השראה
להגברת המודעות

הרצאות מעוררות השראה על הקשר בין מנהיגות ובטיחות.

ההרצאות חווייתיות ומיועדות למנהלים ובעלי תפקידים.

ההרצאות משלבות סיפורים אישיים ומרגשים, הכרות עם הגישה פורצת הדרך וחשיבה מחוץ לקופסא.

מטרת ההרצאות היא להניע את המשתתפים לפעולה ולהכין את הלבבות לשינוי תרבות הבטיחות.

רוצה מידע נוסף?

סדנאות חוויתיות
ליצירת אכפתיות ומעורבות

למידה קבוצתית מרגשת ועמוקה של גישת הH.O.P., בהשתתפות פעילה של המשתתפים, בקבוצות עבודה ובמליאה.

במהלך הסדנאות עוברים המשתתפים תהליך של שינוי מודעות, הכרות ותרגול של מנהיגות בגישת הH.O.P. וניתנים כלים משמעותיים ליישום הגישה בשטח.

רוצה מידע נוסף?

תהליך שינוי מלא
להטמעת תרבות של בטיחות

שיטת שלושת הקומות: 

התהליך מיועד לארגונים המעוניינים להצטרף לשורה הראשונה של הארגונים המובילים בבטיחות בעולם והוא כולל את כל המרכיבים המתודולוגיים: הרצאות, סדנאות, הנחיית קבוצות ואימון אישי.

אנו בונים בצורה ממוקדת ואפקטיבית שלוש קומות, האחת אחרי השניה, ורק אחרי שהבניין כולו עומד על תילו ניתן "לגזור את הסרט" ולחנוך אותו. כל קומה מיוחדת ומרגשת לכשעצמה:

  1. קומת הידע: הדרכות מנהלים ועובדים על עקרונות ה H.O.P ויישומם, הבנה עמוקה של ההבדל בין הבטיחות הישנה לבטיחות הפרואקטיבית החדשה, גיבוש מסר ניהולי חד וברור בנושא ותקשורו על לאחרון העובדים.
  2. קומת המנהיגות: פיתוח ממוקד ומהיר של מנהיגות אמיצה הנדרשת לצורך יצירת תרבות של בטיחות. על מנת להזניק תהליך מעורר השראה נדרשת מנהיגות מעוררת השראה. ערכי H.O.P Israel מבוססים על ערכי המנהיגות הטורית (https://www.torus.co.il/post/manage-your-blog-from-your-live-site): אמת (אותנטיות), אהבת מנהל לאנשיו (תקשורת ופתיחות), חופש (יוזמה ופעולה בתוך גבולות ברורים) ואומץ לשנות ולהשתנות. 
  3. קומת היישום: קבלת כלים לביצוע שינוי התנהגותי בקרב העובדים, גיבוש שגרות ופעילויות פרואקטיביות ומדידה של הביצועים, תרגול וליווי של מנהלים בשטח ובישיבות, לצורך ביסוס השינוי.
רוצה מידע נוסף?